Сігма - офісні меблі та крісла

WIND низька спинка

WIND низька спинка

Функціональність - на рівень вище!

Колекція крісел WIND поєднує в собі ергономічні властивості, функціональність і унікальний дизайн. Стандартні офісні крісла та високі крісла, а також стільці для відвідувачів, призначені для динамічної, ефективної роботи та співпраці, чудово підійдуть для найрізноманітних сучасних офісів, об'єднаних унікальним дизайном WIND.

Високе крісло WIND - найкращий вибір для тих, хто більшу частину свого робочого дня проводить сидячи в офісі і хто цінує комфорт.

Гнучке і динамічне робоче положення.

Ергономічні стандарти сучасних офісних приміщень постійно змінюються, як і наше розуміння того, яке робоче середовище найкраще підходить для роботи працівників. Зрозуміло одне: важливо змінювати позу тіла протягом дня і уникати тривалого перебування в одній і тій же позі. Високі робочі крісла WIND хороші тим, що їх можна легко адаптувати до самих різних робочих місць, включаючи столи для роботи сидячи і стоячи, високі столи і меблі для приймальні.

Забезпечуючи ваш комфорт і безпеку.

Завдяки м’якому сидінню зручної форми та ергономічній спинці, крісла WIND зручні для сидіння навіть протягом тривалого періоду часу. Регульована по висоті опора для ніг у формі кільця дозволить підігнати крісло під Ваш зріст, щоб Ви могли сидіти правильно, без виснажливих болів в області спини і шиї. Безпеку і стійкість крісла гарантують ролики, які автоматично фіксуються, як тільки Ви сідаєте в стільці.

Мінімалістичний та функціональний дизайн сітки.

Спинка з гнучкою сіткою легко адаптується до природної форми спини користувача. Естетичний дихаючий сітчастий матеріал спинки забезпечує комфорт протягом усього дня, незалежно від того, яке положення сидіння ви використовуєте.