Сігма - офісні меблі та крісла

TWIST&SIT

TWIST&SIT

Винятковий характер і свобода стилю.

Завдяки візуально яскравому скандинавському дизайну ця лінійка м'яких меблів ідеально підходить, як для більш традиційних приміщень, так і для сучасних просторів, випромінюючих розкіш і витонченість. Колекція TWIST&SIT пропонує ідеальне поєднання виразності, імпровізаційної свободи та різноманітності стилів.

Знаковий дизайн.

Система стільців TWIST&SIT має витончені, мінімалістські лінії і відрізняється яскравою візуальною індивідуальністю, яка була створена датським дуетом Крістіною Стренд (Christina Strand) і Нільсом Хвассом (Niels Hvass). Кожна деталь опрацьовувалася найретельнішим чином. Характерною особливістю дизайну TWIST & SIT є «посмішка», утворена характерним з'єднанням нижнього і верхнього елементів стільця.

Краса контрастів.

М'яка частина стільців TWIST & SIT может поєднувати в собі кілька кольорів, а контрастні кольори допоможуть зробити їх ще більш виразними. Стільці також пропонуються в різних варіантах опор, тому немає потреби йти на компроміси щодо стилю. Вибираючи стільці, враховуйте свої функціональні потреби, а також тканину або дизайн, щоб відповідати вашим уподобанням. Металеві основи мають сучасний вигляд і є практичними, тоді як дерев'яні надають офісу домашній вигляд і одночасно додають елегантності приміщенню. Обидва варіанти опор доступні як у темних, так і у світлих кольорах, щоб ще більше додати контрасту.

Підходить для самих різних приміщень.

Завдяки широкому асортименту колекція TWIST & SIT ідеально впишеться в найрізноманітніші офісні простори. Цей модельний ряд складається з низьких крісел, крісел, стільців для відвідувачів і конференц-залів, а також високих стільців. TWIST & SIT є дуже універсальні і підходять не тільки до звичайних офісних приміщень, але й до спеціальних представницьких приміщень. Це додасть особливого стилю як офіційним, так і неформальним місцям для зустрічей, місцям відпочинку та творчим просторам Вашого офісу в щось унікальне. Ви віддаєте перевагу яскравим, сміливим офісам? А може бути спокійний і витончений? Комбінуйте різні моделі TWIST & SIT і створюйте бажаний візуальний ефект.