Сігма - офісні меблі та крісла

SWAY

SWAY

Здорове робоче середовище

Тривала робота, яка передбачає багато часу перебувати в положенні сидячи, неминуче викликає дискомфорт і негативно впливає на нашу продуктивність. Тому все більше і більше сучасних офісів створюються для створення максимально ефективних та здорових умов праці. У зв'язку з цим, ми представляємо SWAY балансуючий стілець - рішення для підтримки гарного самопочуття на робочому місці.

Ваш найкращий офісний партнер

SWAY балансуючий стілець - це відмінний вибір в пошуках більш активного і здорового альтернативи робочого крісла. Це ідеальне рішення для динамічної зони або зони переговорів. Верхня частина табурета гойдається і рухається разом із користувачем, тому його також можна використовувати як опору під час стояння. Це дозволяє змінювати положення тіла на робочому місці протягом дня, не відволікаючи від важливих завдань. Завдяки своєму сучасному та витонченому дизайну, цей стілець впишеться в будь-яке сучасне офісне приміщення.

Унікальна система балансування

Відмінною рисою цього стільця є його унікальна система обертання, захована в елегантній чорній пластиковій основі. За допомогою цієї системи сидіння можна нахилити на 8 градусів у всіх напрямках і повернути на 360 градусів. Маючи нековзну поверхню, основа стільця завжди залишатиметься стабільною, а високоякісні матеріали забезпечуватимуть безпечне та тривале використання.

Створений для різних потреб

Пневматичний підйомний механізм дозволяє точно налаштувати ідеальний рівень для різної висоти робочої поверхні. Висота сидіння, що регулюється, варіюється від 60 см до 85 см, завдяки чому ви можете плавно регулювати положення сидячи до місця стояння за лічені секунди, використовуючи елегантний коричневий шкіряний ремінець. Регулярне зміна положення тіла робить вашу роботу більш ефективною та креативною навіть при тривалій роботі.

Виняткова функціональність

SWAY стілець вільно компонується і зі столами з регулюванням висоти, і з високими столами для нарад. Завдяки своїй компактності, цей стілець також підійде до SILENT ROOM акустичної меблів різних розмірів і до невеликих просторів для нарад. Сидіння SWAY виготовлено з відлитими форми поліуретану і покривається різними гобеленами, штучною або натуральною шкірою. Підбираючи різні кольори, ви додасте бажаний характер балансуючого стільця і ​​легко адаптуєте його до вже існуючих рішень інтер'єру офісу.