Сігма - офісні меблі та крісла

MOON Wood

MOON Wood

Витончені стільці для відвідувачів в мінімалістському стилі

Стільці для відвідувачів MOON - це чудовий вибір для конференц-залів і навчальних приміщень, адже за допомогою сполучних накладок їх можна легко згрупувати в акуратні ряди. Крім того, вони дуже компактні і легко складаються один на одного (до 5 стільців), що допомагає економити офісний простір і забезпечує більш зручне транспортування. Також для зручності користувачів можна додатково вибрати столик для нарад, що обертається, який кріпиться до стільця з підлокітниками.

Ці стільці можуть бути виготовлені з різних матеріалів, тому вони прекрасно поєднуються з різними інтер'єрами офісів. Якщо Ви черпаєте натхнення у природи, для Вашого офісу чудово підійдуть стільці з різьбленою фанери, вкриті деревиною бука або дуба, а за допомогою стільців, покритих білим ламінатом або деревиною бука, що пофарбовані в чорний колір, Ви з легкістю створите в своєму офісі мінімалістський стиль.

Лінійка MOON ідеально підходить для створення гармонійного офісу, тому що включає в себе великий вибір стильних робочих і високих стільців, а також стільців для відвідувачів.