Сігма - офісні меблі та крісла

MOON

MOON

Високі стільці з легким мінімалістичним силуетом

Основна спільна риса високих, конференц-крісел і стільців MOON – легкий мінімалістичний силует. Завдяки цій властивості стільці MOON чудово впишуться в інтер'єр будь-якого сучасного офісу, а завдяки доступному спектру яскравіших відтінків — перетворяться на стильний акцент.

Універсальні крісла для відпочинку та зустрічей

Високі стільці MOON - це універсальний варіант, адже їх можна використовувати для різних цілей: в зонах відпочинку або обідніх зонах, а також для коротких зустрічей і нарад. Вони чудово поєднуються з високими столами NARBUTAS та стінками для нарад із високими столами.

Матеріали та кольори

Стільці мають широкий вибір матеріалів, так як сидіння і спинка можуть бути оббиті гобеленом, натуральною шкірою і штучною шкірою. Стільці з тканиною створять затишок у зонах відпочинку або переговорів. Стільці з шкірою відмінно підходять для місць, де є велика ймовірність того, що на них з’являться плями, оскільки їх легко чистити. Завдяки широкому вибору матеріалів, стільці MOON буде легко адаптувати до інтер’єру вашого офісу.

Вибір основ для високих стільців.

Високі стільці MOON доступні з традиційною основою на чотирьох ніжках з підніжкою для комфортного сидіння. Виберіть найбільш підходящу основу: хромована або біла, чорна, металева або темно-сіра з порошковим покриттям.