Сігма - офісні меблі та крісла

NOVA H

NOVA H

Збалансоване поєднання сучасного вигляду та ергономічного дизайну.

NOVA – це сучасна класика. Навіть сама назва, що походить від латинського слова, означає щось «новий». Якщо ви зміните текстуру робочого столу або колір ніжок, ви зможете створити абсолютно новий стіл. За допомогою функціональної системи столів, що має універсальний дизайн, Ви зможете отримати різні варіанти меблів, які потім адаптувати для будь-якого офісу.

Регульовані по висоті ніжки столу

За допомогою столів NOVA H ви зможете сформквати функціональні та ергономічні робочі місця. Регульовані по висоті ніжки дозволяють легко змінювати висоту столу з 620 мм до 850 мм.

Конфіденційність і концентрація

Сучасні офіси переважно відкритого планування, що ускладнює захист співробітників від негативних факторів, що впливають на їх емоційне самопочуття. Забезпечте їм конфіденційність і допоможіть їм зберегти концентрацію. Ми пропонуємо перегородки для всіх типів столів. Є три дизайни на вибір, які відповідають вашим потребам: м’які (безкаркасні або з металевим каркасом) або з акрилового скла. Також доступні два варіанти перегородок: меламінові перегородки та перегородки з акрилового скла.

Широка система офісних меблів

Система NOVA – це не тільки столи, але й рішення для зберігання речей, меблів для зустрічей та переговорів, призначені для тих, хто бажає створити місця для індивідуальної чи командної роботи чи відпочинку, а також мати цільний та зручний офісний простір.