Сігма - офісні меблі та крісла

ACTIVE

Стіл ACTIVE

Активність на роботі? Легко!

Систему столів з електричним регулюванням висоти ACTIVE можна охарактеризувати двома словами: функціональність і якість.
Навіть якщо ви проводите більшу частину дня на роботі, це не повинно заважати вам залишатися активними на своєму робочому місці.
Система робочого столу ACTIVE дозволяє легко змінювати своє положення тіла з сидячого на стояче або навпаки, а їх естетичний дизайн прекрасно поєднується з широким спектром офісних інтер'єрів.

Легко налаштувати

Висоту столу можна регулювати натисканням обраної кнопки: кнопки положення пам'яті з дисплеєм або елементів керування вгору та вниз.
Виберіть персоналізовану висоту для найзручнішого робочого положення та зафіксуйте бажані налаштування столу.
Стіл для роботи є з дворівневими опорами може змінювати висоту від 723 мм до 1193 мм, а з трирівневими опорами висота змінюється - від 642 мм до 1292 мм.

Гарантія якості

Рухи столу вгору і вниз можуть пошкодити лакофарбове покриття опори. Столи ACTIVE мають пластиковий елемент, який захищає опори столу від можливих подряпин.

Технологія запобігання зіткнень

Робочий стіл часто оточений іншими предметами. У процесі регулювання висоти столу ви можете випадково опустити його занадто низько і зачепити тумбочку. Однак цього можна уникнути. Як опори дворівневі, так і трирівневі відчують перешкоду знизу, відповідно автоматично зупинять рух столу. Технологія запобігання зіткнень зменшує ймовірність пошкоджень, які можуть виникнути при зіткненні столу з твердим об'єктом.

Дизайн і види опор

Виберіть один з трьох видів металевих опор. Всі опори виглядають мінімалістичні, легкі і з різними елегантними акцентами.